a) sekcija - noderīgi linki un b) sekcija - stāsts par mums


Noderīgi linki par mums

Par mums, īsumā

Projekta vadītājs Arnolds Ūbelis, Dr.Phys. Atbild "par visu". Viņa pieredzes aprakstīšana nav iespējama bez daudzām lapām sīkā šriftā. Cilvēks, kas var un spēj ļoti daudz ko.

Viņš strādā Institūta Direktores Ingas Šīrantes pakļautībā, bet tā savukārt Universitātes Rektora Indriķa Muižnieka pakļautībā. Pēdējie abi nav Projekta dalībnieki un algu no Projekta nesaņem.

Jānis Blahins, doktorants, divreiz M.Sc., atbild par inženiertehniskajiem aspektiem, izstrādes ideoloģiju, aprēķiniem, elektronikas sistēm-arhitektūru u.tml.

Armāns Bžiškjans - doktorants, triji M.Sc., atbild par elektronikas apsaistes palaišanu un izražošanu un programmapgādu

Aigars Apsītis - M.Sc., atbild par elektronikas un datortehnikas inženiertehnikas ieviešanu, izstrādi, apkalpošanu

Viesturs Silamiķelis - M.Sc., atbild par mehāniku, metāla darbiem, vakuumsistēmām, visu kur nepieciešams frēzēt, virpot, metināt u.tml.

Stikla pūtējs - augstas kvalifikācijas stikla termiskās apstrādes amatnieks, kas pēc zīmējuma spēj izgatavot jebkādas formas stikla vai kvarca trauku eksperimentiem. Šobrīd tādi kandidāti ir divi.

Valdis Avotiņš, Dr.Chem., Projekta administrators (un padomu devējs attiecībā uz ķīmiju).

Uldis Bērziņš, Hab.Dr.Phys. - saprot visu par jonu kūļiem un lāzeriem un viņa pdotie padomi ir ļoti vērtīgi

Jānis Kļaviņš, Dr.phys., pensionēts zinātnieks jonu nozarē, kas tāpat ir gatavs sniegt padomu pēc pirmās vajadzības.

Personas datu aizsardzības noteikumi neļauj publiskot viņu visu tālruņa numurus vai e-pasta adreses, kaut gan 1) numuru var palūgt piezvanot uz Kontaktos norādīto tālruni un 2) visas LU e-pasta adreses sastāv no "vārds punkts uzvārds" @ lu.lv